Terminal Block ML-250-S1GYS-8P, 250V-10A, 8Poles, Spacing 7.62mm
Item number: ML-250-S1GYS-8P
Category: Terminal blocks
Poles
per 1 Stk
including 19% VAT. , plus shipping (kleinteile)
Description
ML-250-S1GYS-8P Terminal Block
Specifications
Rating: 250V-10A
Pin spacing: 7.62mm
Isulation: DC500V, 1000MOhm min.