Terminal Block ML-250-S1GYS, 250V-10A, Spacing 7.62mm
Item number: ML-250-S1GYS
Category: Terminal blocks
Price on application
on order
There are variations of this item. Please select the variation you wish.
Description
ML-250-S1GYS Terminal Block
Specifications
Rating: 250V-10A
Pin spacing: 7.62mm
Isulation: DC500V, 1000MOhm min.