Terminal Block ML-250-S1GYS-8P, 250V-10A, 8Poles, Spacing 7.62mm
Item number: ML-250-S1GYS-8P
Category: Terminal blocks
Poles
3,28 fr.
per 1 Stk
including 19% VAT. , plus shipping (kleinteile)
From Stk Price per unit
50 3,09 fr.
100 5,35 fr.
Description
ML-250-S1GYS-8P Terminal Block
Specifications
Rating: 250V-10A
Pin spacing: 7.62mm
Isulation: DC500V, 1000MOhm min.