Terminal Block ML-50-S2AXF-17P, 250V-15A, 17Poles, Spacing 10.16mm
Item number: ML-50-S2AXF-17P
Category: Terminal blocks
Poles
13,14 fr.
per 1 Stk
including 19% VAT. , plus shipping (kleinteile)
From Stk Price per unit
50 12,36 fr.
Description
ML-50-S2AXF-17P Terminal Block
Specifications
Rating: 250V-15A
Pin spacing: 10.16mm
Isulation: DC500V, 1000MOhm min.