Terminal Block ML-50-S1EXF-13P, 250V-20A, 13Poles, Spacing 10.16mm
Item number: ML-50-S1EXF-13P
Category: Terminal blocks
Poles
per 1 Stk
including 19% VAT. , plus shipping (kleinteile)
Description
ML-50-S1EXF-13P Terminal Block
Specifications
Rating: 250V-20A
Pin spacing: 10.16mm
Isulation: DC500V, 1000MOhm min.