Terminal Block ML-50-S1BYS-22P, 250V-15A, 22Poles, Spacing 10.16mm
Item number: ML-50-S1BYS-22P
Category: Terminal blocks
Poles
per 1 Stk
including 19% VAT. , plus shipping (kleinteile)
Description
ML-50-S1BYS-22P Terminal Block
Specifications
Rating: 250V-15A
Pin spacing: 10.16mm
Isulation: DC500V, 1000MOhm min.