Terminal Block ML-50-S1BXS-16P, 250V-15A, 16Poles, Spacing 10.16mm
Item number: ML-50-S1BXS-16P
Category: Terminal blocks
Poles
8,57 fr.
per 1 Stk
including 19% VAT. , plus shipping (kleinteile)
From Stk Price per unit
50 8,07 fr.
100 12,09 fr.
Description
ML-50-S1BXS-16P Terminal Block
Specifications
Rating: 250V-15A
Pin spacing: 10.16mm
Isulation: DC500V, 1000MOhm min.