Terminal Block ML-41-S1BYF-13P, 250V-10A, 13Poles, Spacing 7.62mm
Item number: ML-41-S1BYF-13P
per 1 Stk
including 19% VAT. , plus shipping (kleinteile)
Description
ML-41-S1BYF-13P Terminal Block
Specifications
Rating: 250V-10A
Pin spacing: 7.62mm
Isulation: DC500V, 1000MOhm min.