Terminal Block ML-40-S1BYS-13P, 250V-10A, 13Poles, Spacing 7.62mm
Item number: ML-40-S1BYS-13P
Category: Terminal blocks
Poles
4,84 fr.
per 1 Stk
including 19% VAT. , plus shipping (kleinteile)
From Stk Price per unit
50 4,55 fr.
100 7,57 fr.
Description
ML-40-S1BYS-13P Terminal Block
Specifications
Rating: 250V-10A
Pin spacing: 7.62mm
Isulation: DC500V, 1000MOhm min.