Terminal Block ML-260-S1G3YS-10P, 250V-20A, 10Poles, Spacing 9.5mm
Item number: ML-260-S1G3YS-10P
Category: Terminal blocks
Poles
per 1 Stk
including 19% VAT. , plus shipping (kleinteile)
Description
ML-260-S1G3YS-10P Terminal Block
Specifications
Rating: 250V-20A
Pin spacing: 9.5mm
Isulation: DC500V, 1000MOhm min.