Terminal Block ML-150-S-10P, 380V-25A, 10Poles, Spacing 8.1mm
Item number: ML-150-S-10P
Category: Terminal blocks
Poles
per 1 Stk
including 19% VAT. , plus shipping (kleinteile)
Description
ML-150-S-10P Terminal Block
Specifications
Rating: 380V-25A
Pin spacing: 8.1mm
Isulation: DC500V, 600MOhm min.