Terminal Block ML-740-W2RF-40P, 250V-10A, 40Poles, Spacing 7.62mm
Item number: ML-740-W2RF-40P
Category: Terminal blocks
Poles
21,30 fr.
per 1 Stk
including 19% VAT. , plus shipping (kleinteile)
From Stk Price per unit
50 20,05 fr.
Description
ML-740-W2RF-40P Terminal Block
Specifications
Rating: 250V-10A
Pin spacing: 7.62mm
Isulation: DC500V, 1000MOhm min.